Marceratory | Myjnie do basenów | Centralna sterylizacja | Sterylizacja Plazmowa

Macerator ULTIMA do naczyń z pulpy

Myjnia-dezynfektor do kaczek i basenów niemieckiej firmy ERLEN g.m.b.h.. Gwarantuje pełne mycie i dezynfekcję naczyń. Całość wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Najlepsza jakość.

  • Pojemność 1 basen + 1 kaczka / 3 kaczki
  • Wszystkie elementy wykonane ze stali nierdzewnej
  • Szybki cykl
  • Nie posiada elementów plastikowych
  • Komora paro i wodo szczelna.

DOSKONAŁE MYCIE, WYGODNA OBSŁUGA

Pojemniki opróżniają się samoczynnie w momencie zamknięcia i zablokowania drzwi, a ich zawartość wypłukiwana jest silnym strumieniem wody, o charakterze burzliwego natrysku. Myjnia dezynfektor Erlen 1.45 posiada 10 dysz myjących, w tym system dwóch ramion obrotowych zapewniające doskonałe mycie. Doskonale radzi sobie z basenami z “kieszonką”.

POTWIERDZONA SKUTECZNA ELIMINACJA Clostridium Difficile

Badania wykonana w polskim laboratorium badawczym potwierdzają wysoką skuteczność eliminacji sporów w czasie mycia i dezynfekcji w niemieckich urządzeniach ERLEN.

ŁATWA DO UŻYCIA

Pojemniki opróżniają się samoczynnie w momencie zamknięcia i zablokowania drzwi , a ich zawartość wypłukiwana jest silnym strumieniem wody, o charakterze burzliwego natrysku.

DEZYNFEKCJA ZGODNA Z ISO 15883/3

Temperatura podczas dezynfekcji jest utrzymywana na poziomie zgodnym z normą A0, przy czym parametr ten jest wyświetlany na LCD. Parametr A0 jest regulowany od 60 do 3000.

3 PROGRAMY MYCIA I DEZYNFEKCJI

ERLEN 1.45 posiada 3 programy na panelu. Krótki do mycia i dezynfekcji kaczek, normalny do kaczek i basenów oraz program intensywny do mocno zabrudzonych naczyń sanitarnych.

Komora HYDROVEXUS

Myjnia do kaczek i basenów ERLEN 1.45  jest wyposażona w nowoczesną komorę HYDROVEXUS która posiada zookrąglone kąty. Zamknięcie komory następuje przy użyciu elektrycznego zamka który dodatkowo dociska dzwi komory chroniąc przed wyciekami wody i pary. Komora HYDROVEXUS nie posiada żadnych plastikowych częci! Kosz komory może być wyciągnięty bez użycia narzędzi, co ułatwia wymianę koszy do mycia innych naczyń.

Parametry techniczne

MYJNIA DEZYNFEKTOR DO KACZEK I BASENÓW OPTIMA 2
Napięcie 230 V, 50 Hz, 2550W
Moc Generator pary 2500W
Pompa 750W
Liczba naczyń na cykl 3 baseny i 3 kaczki
Obsługa Automatyczne otwieranie
Parametr A0 700
Wymiary 600mm x 600mm x 900mm
Waga 77 kg
Czas cyklu 7-8 minut
Głośność 58.5 dB
Podłączenia Odpływ 90-110 mm
Woda Ciepła 3/4″
Woda Zimna 3/4″
Prąd 230V lub 400V
Color

Gray, Green, Orange

SKU: 73253-50 Kategoria: